ניתוח הפרויקט

ניתוח הפרויקט מהווה את הבסיס ללקיחת החלטות לגבי הפרויקט.
את המסע האורך של ניתוח הפרויקט וכדאיותו אני מתחיל בניתוח העסקאות בסמיכות לפרויקט.
על מנת שאוכל לדייק בניתוח אני בוחן עשרות עסקאות שבוצעו, כל עסקה זוכה לניתוח מעמיק על מנת להבין את הסיבות למחיר המכירה. ירידה לרזולוציה שכזו תעניק לכם, יזמים יקרים, שליטה אמיתית בנתונים.
ההשוואה מבוססת על מספרי אמת ומשלבת יתרונות וחסרונות של הפרויקט, כגון קרבה לכביש ראשי, נוף פתוח, גודל המעלית, סוג החניות ועוד.
ישנם מקרים רבים בהם היזם לא ער ליתרונות/חסרונות בולטים בפרויקט. היכרות השוק המקומי מעניקה לנו אפשרות לאתר את היתרונות והחסרות שאסור לכם להתעלם מהם.
את כל הנתונים נתרגם למחיר ממוצע למ"ר, מספר שיוביל אותנו עד לשלב מכירת הנכס האחרון בפרויקט. מספר שיכנס בתוכו את השכונה, הרחוב וכלל הנתונים של הפרויקט בהתבסס על עסקאות דומות. ניתוח המחיר קריטי לבחינת הכדאיות של הפרויקט.
בניתוח שלנו ניתן דגש על בחינת מתחרים שנמצאים משלב ההיתר ועד לשלב המכירה.
ראית המפה הכללית מעניקה לכם היזמים מפת מתחרים. מפת המתחרים כוללת מחירים, לוחות זמנים ויתרונות/חסרונות של הפרויקט שלכם מולם.
הניתוח שלנו כולל מגמות נדל"ן באזור הפרויקט, מגמות שמובילה לרוב העירייה. בתוצאה הסופית נבין את יחס השוכרים מול בעלי דירות, מחיר השכירות, גיל ממוצע, מגמות הגיל בשנים האחרונות, עוד ועוד
הניתוח המעמיק שלנו מעניק לכם, יזמים יקרים, ניתוח סוגי הדירות החסרות. במקרים רבים איתור הדירות החסרות מאפשר לנו למכור את הפרויקט ביעילות רבה יותר.

בניית אופי ופרופיל הלקוח הפוטנציאלי, שלבים בניתוח מקצועי:
1.בחינת מחירים.
2.מגמות בשוק.
3.ניתוח מתחרים.
4.איתור הקונה הפוטנציאלי.
5.איתור סוג הנכסים החסרים בשכונה.
6.ניתוח סוציו-דמוגרפי של השכונה.
7.הגדרת קהל היעד ואפיונו.

אהבתם את הנושא? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email